Naše služby

Hlavní náplní naší firmy je kompletní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence právnickým a fyzickým osobám včetně zpracování mzdové agendy. Zajišťujeme rovněž vedení podvojného účetnictví pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva.

Naše služby nekončí předáním zpracované účetní závěrky a sestavením daňového přiznání. Výstupy z účetnictví zákazníkovi prezentujeme tak, aby nejen věděl, jaký je jeho hospodářský výsledek, ale také, kde vidíme prostor k tomu, aby byl výsledek lepší. Je naší prioritou sdělovat zákazníkovi jeho hospodářské výsledky srozumitelným způsobem tak, aby mu byly ku prospěchu v jeho dalších podnikatelských aktivitách.

Věříme, že naše zákazníky rovněž zaujme praktická pomoc při sestavování podkladů pro banky, auditory, statistický úřad, nebo třeba při písemné komunikaci s orgány státní správy nebo vlastními zákazníky.

Zákazníkům rovněž nabízíme konzultace nejen při strategických rozhodnutích při řízení firmy, jako jsou např. čerpání úvěru, leasingu, ale třeba i při rozhodováních spojených s běžným chodem firmy.